قوانین و مقررات سایت نقشان

قوانین و مقررات سایت

WWW.NAGHSHAN.IR

سلام خدمت شما کاربر گرامی وب سایت نقشان

عضویت در سایت نقشان و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید، عضویت و مقررات مربوطه سایت می باشد.

1.عضویت در سایت نقشان

عضویت در سایت نقشان کاملا رایگان است بازدیدکنندگان گرامی می توانند با مراجعه به منوی اصلی سایت قسمت حساب کاربری / حساب کاربری من عضویت خود را در سایت انجام دهند.

تبصره 1 : کاربران گرامی باید با اطلاعات واقعی و صحیح اقدام به عضویت در سایت کنند. در غیر این صورت هنگام بازیابی اطلاعات و به ویژه رمز عبور، در صورت فراموشی مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات بر عهده خود کاربر می باشد.

2- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

3- به منظور امکان خرید آسان و سریع قیمتهای درج شده در سایت بروز می باشد اما ممکن است کالایی موجود نباشد لذا جهت اطمینان از موجودی کالا می توانید با تلفن 09155003180 تماس حاصل نمایید .

4- در این سایت فقط فایلهای قابل دانلود عرضه می شود و هیچگونه کالای فیزیکی در این سایت عرضه نمی شود.

5- در صورت درخواست چاپ نقشه و ارسال قبل از خرید محصولات حتما با شماره 09155003180 تماس بگیرید.

6-جهت خرید  ابتدا  طرح خود  را  از قسمت نقشه ها انتخاب سپس  به  ادامه  مطلب  مراجعه نموده وبر روی  دکمه “خرید” کلیک کرده  و  پس از وارد نمودن نام و ایمیل خود  دکمه‌ی “خرید” دوباره بزنید. بعد از پرداخت  لینک دانلود به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نکته : جهت دانلود راحت تر از Download Manager استفاده کنید تا در صورت قطع شدن ارتباط در طول دانلود بتوانید روند دانلود را مجدداً ادامه دهید. ضمناً لینک دانلود به مدت ۲ روز معتبر خواهد بود.

7- دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع نقشه ؛اندازه و غیره به عهده خریدار می باشد، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. و یا با ما تماس بگیرید.

8-کاربرد محصولات کاملا مشخص است و در راهنمای استفاده ذکر شده است . هرگونه سوء استفاده از قبیل کپی برداری محصولات و نقشه آنها ممنوع می باشد و مشتری با ثبت سفارش خود این موضوع را می پذیرد.

9-محصولات نقشه  تنها طرح فرش مورد نظر به صورتهای نقشه های سنتی و کدی و فایل نقشه  در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با انتخاب هرکدام از گزینه های زیر در صفحه محصول میتوانید مشخص کنید که چه خدماتی را در نظر دارید . پس در انتخاب آن دقت نمایید.

10-فایل طرح:با خرید این محصول فایل اصلی نقشه برای شما ایمیل خواهد شد.
که می توانید در نرم افزار های طراحی یا برنامه های ویرایش عکس مانند فتوشاپ آن را باز کنیدو به سلیقه خود تغییرات در رنگ آن بدهید

11- عضویت در این سایت به منزله قبول کلیه شرایط بالاست.